counseling-header.jpg

تاکنون ممکن است برخی از خانواده ها و افراد بسیاری به دلیل نداشتن مشاوره با یک مرکز مشاوره مناسب شرایط سختی را متحمل شده اند. اما امروزه با وجود مراکز مشاوره عالی و یک روانشناس خوب این موقعیت پیش آمده است تا شما در مورد هر مسئله و مشکلی مانند اعتیاد، اختلالات وسواسی، اختلالات شخصیتی و رفتاری، مشکلات و دغدغه های خانوادگی، برخی احساسات بد معنوی مانند به پوچی رسیدن، داشتن حس ترس، حس خجالت و همچنین افسردگی و اضطراب و بسیاری ناراحتی روانی و رفتاری خود را در مرکز مشاوره یگانه درمان کنید و با آرامش و قلبی مالامال از مهر و عطوفت با اطرافیان خود رفتار کرده و با پیرامون خود ارتباط برقرار کنید.


چرا باید به روانشناس مراجعه کنیم؟
بیشتر ما سعی می کنیم قسمتی از مشکلاتی روح و روانی خود را پنهان کرده و به یک نیمه تاریکی از وجودمان تبدیل کنیم اما در حقیقت چون شناخت دقیقی از خود و احساسات درونی و همچنین محیط اطرافمان نداریم به پوچی رسیده و یا نسبت به برخی از مسائل مختلف رفتارهای ناصحیحی از خود نشان می دهیم. در بروز چنین شرایطی بهتر است از روانشناس خوب در شمال تهران واقع در مرکز مشاوره یگانه مشاوراتی را درخواست کنید.


خدمات مرکز مشاوره یگانه
روانشناسان مجرب در مرکز مشاوره یگانه در مورد رفتار شما با محیط پیرامون خود و تفاوت هایی که رفتار شما با دیگران دارد می پردازند از طرفی با جان و دل به رفتارها و احساسات درونی میزان هیجان و درکی که از محیط اطرافتان دارید گوش می دهند. پس چنانچه شما از وجود استرس، فوبیا، افسردگی رنج می برید و یا در پی مسائل و مشکلات خانوادگی، مسائل و مشکلات معنوی، اختلالات وسواسی، اختلالات شخصیتی، اعتیاد، مشکلاتی از قبیل عدم اعتماد به نفس و بسیاری دغدغه های دیگر قرار گرفته اید می توانید با مراجعه به یک روانشناس خوب در شمال تهران در کوتاهترین زمان با کمترین تعداد جلسات مشاوره به نتیجه مطلوبی دست پیدا کنید.


مزایای مراجعه به روانشناس خوب در شمال تهران
یک روانشناس خوب و ایده ال باید بتواند رفتارهای انسانی و همچنین فرآیندهای ذهنی شما را از طریق مشاهده کردن و گوش دادن به تعریف های شما و البته نحوه ارتباطی که شما با دیگران دارید را مورد بررسی قرار دهد. بنابراین مرکز مشاوره یگانه تمام تلاش خود را به کار بسته است تا با حضور یک روانشناس خوب در شمال تهران رفاه ذهنی و سلامت تمام افراد مانند خانواده ها که مهمترین مجموعه در یک جامعه هستند و همچنین گروه های دیگر را تضمین کنند. در واقع یک روانشناس خوب در شمال تهران تمام آموزش های تخصصی را دیده و این قابلیت را دارد تا تا با رویی خوش و رفتاری عاطفی تمام چالش های روانی بیمار را مورد تحقیقات و آزمایش قرار دهد.


خدمات روانشناس خوب در شمال تهران چیست؟
مرکز مشاوره یگانه با داشتن متبحرترین و بهترین روانشناسان می تواند برای درمان مشکلات مختلفی از بزرگسالان، کودکان و همچنین نوجوانان به صورت فردی و یا گروهی خدمات مناسبی را ارائه دهد. این مرکز روان شناختی به راحتی این توانایی را دارد تا در مورد مسائل متنوعی مانند مصرف مواد مخدر در برخی مکان ها مانند مدارس و خوابگاه های دانشجویی به منظور یادگیری بهتر دانش آموزان و دانشجویان و همچنین ارزیابی ناتوان بودن افراد به جهت یادگیری، اختلالات رشد، دغدغه های فکری خدمات مختلفی را ارائه دهد. این مرکز به عنوان یکی از مشهورترین مراکز مشاوره در شمال تهران مشاورات ایده الی را در زمینه قبل از ازدواج، پیشگیری از طلاق، کاهش اضطراب، ایجاد تمرکز و اعتماد به نفس با توجه به مشاغل مختلف مانند نوازندگی و ورزشکاری، دادن خدماتی قبل از حضور در جلساتی قبیل حضور در دادگاه و شهادت دادن، روانکاوی و بسیاری خدمات ارزنده دیگر را ارائه می دهد.


یک روانشناس خوب چه ویژگی هایی دارد؟
زمانی شما باید به یک روانشناس اعتماد کافی را داشته باشید که یک روانشناس خوب در شمال تهران در ابتدا مجوز کار را اخذ کرده  و همچنین مدرک تحصیلی آن در حد دکترا باشد. روانشناسان باید در مراکز خدمات بالینی یک دوره آموزشی به مدت دو سال را گذرانده باشند و می بایست بیشتر از هر متخصص دیگری تحصیل کرده و آموزش های لازم را در زمینه خدمات روان درمانی و البته روانشناسی را دیده باشد زیرا یک روانشناس متبحر و با مهارت مانند روانشناس خوب در شمال تهران با تخصص و تشخیص خود می تواند بسیاری از ناهنجاری های فردی و اجتماعی را برطرف کند. معمولا روانشناسان در یکی از شاخه های روانشناسی کودکان، روانشناسی بالینی و همچنین روانشناسی عمومی می توانند خدماتی را ارائه دهند.


بهترین مرکز مشاوره در تهران
بسیاری از شما در اعماق ذهن خود با مشکلات فراوانی درگیر هستید تا جایی که گاهی اوقات این افکار و یا رفتارها شما را از چرخه یک زندگی عادی خارج کرده است. بنابراین شما با مشاوره های یک روانشناس با تجربه می توانید به راحتی ارزش و معنایی به رفتارها و افکار خود داده و زندگی دوباره ای را بسازید. امروزه با توجه به مشکلات خانوادگی که میان زوجین، والدین با فرزندان و بسیاری مسائل دیگر مانند احساس پوچی، روی آوردن به اعتیاد و اختلالات دیگری که در جامعه به وجود آمده است، مرکز مشاوره یگانه با داشتن روانشناس خوب در شمال تهران می تواند خدماتی نظیر مشاوره های فردی، مشاوره کودک و همچنین مشاوراتی در خصوص رفتار با نوجوانان را در اختیار شما قرار دهد. در عصر حاضر با وجود بهترین روانشناسان این امکان به وجود آمده است تا آزار دهنده ترین رفتارهای روانی که در فرد ناراحتی های عمیقی را به وجود آورده است و یا در برخی موارد فرد تصمیم به خودکشی گرفته است بدون استفاده از داروهای شیمیایی مانند داروهای آرام بخش تنها با راهکارهای روانشناختی و با صحبت کردن و چندین جلسه مشاوره در مرکز مشاوره یگانه به راحتی حل شود.