لطفا سوال یا نظر خود را اینجا مطرح نمایید

پرسش و پاسخ

غلامرضا سعادتی
غلامرضا سعادتی
۱۳۹۳/۰۹/۱۹

سلام خدمت مشاورین محترم یگانه.من ۶ساله با یک آقایی دوستم ،دعوا و جدایی بینمون بوده  ولی در حال حاضر رابطه خوبی باهم داریم . و الان خودش بهم گفته که ۲ساله ماری جوانا مصرف میکنه و من واقعا نمی دونم باید چه کار کنم؟اگه می شه کمکم کنید.البته الان ۱ ساله با من اصلا بیرون نمیاد فوف العاده رفیق بازه،اما موقعیت خوبی داره از نظر خانواده. منتظر جوابتون هستم ،مچکرم

مدیر سایت
مدیر سایت
۱۳۹۳/۰۹/۱۹

این ارتباط تقریبا یک طرفه شده، و نیز این فرد خارج از سن نوجوانی در حال حاضر مصرف مواد داره .
مصرف مواد در این سن اعتیاد و خارج از کسب تجربه یا امتحان کردن است. پیشنهاد می کنم چون انگیزه هم نداره و افراد دیگری هم در کنارش هستند تا زمانی که موضوع جدیدی پیش نیامده ، قطع رابطه کنید و به دنبال اهداف و برنامه های دیگری باشید.
قرار نیست شما با خانواده این فرد زندگی کنید شما با خود فرد زندگی خواهید کرد و این سبک زندگی برای شما مشکل ساز خواهد بود.

شاهین بابایی
شاهین بابایی
۱۳۹۳/۰۹/۱۹

سلام من۲۰ روزه ک زایمان کردم روز ۸ بود ک شوهرم بهانه گرفت و با مادرم دعوا کرد منم ب مامانش زنگ زدم و گفتم از اون روز ب بعد باهام قهر کرده نه زنگ و نه رفت وامد حتی بچشو نیومده ببینه چی کار کنم؟ ایا من باید اشتی کنم یا اون؟ در ضمن من خونه مامانم بودم ک این اتفاقا افتاد خیلی با مادرم تند شد تورو خدا زودتر بگید

مدیر سایت
مدیر سایت
۱۳۹۳/۰۹/۱۹

با توجه به زایمان و وضعیت روحیتون بهتره از درگیری اجتناب کنید و از طریق وساطت خانواده ها موضوع را حل و فصل کنید. ولی این موضوع فکر نکنم به این بحث مربوط باشه و پیشنهاد می کنم در فدصت مناسب برای مشاوره خانواده و رفع مشکلات اقدام نمایید.

محمد رضا رضایی فرد
محمد رضا رضایی فرد
۱۳۹۳/۰۹/۱۹

با سلام من دوسال است که در غذا خوردن در جمع مشکل دارم اگر کسی به من نگاه کند یا حتی اگر فکر کنم کسی به من نگاه میکند دستانم میلرزد و دیگر نمیتوانم غذا بخورم.البته در جمع های خودمانی خیلی راحتم.به دو مشاور مراجعه کردم ولی متاسفانه آنها کاری برای من نکردن.خواهش میکنم کمکم کنید این موضوع باعث شده که منزوی و گوشه گیر شوم و کمتر در مراسم ها شرکت کنم.

مدیر سایت
مدیر سایت
۱۳۹۳/۰۹/۱۹

برای بررسی موضوع و درک آن باید به صورت حضوری بررسی شود که علت این موضوع اضطراب است و یا موارد دیگر….

پیشنهاد می کنم به صورت حضوری برای برای بررسی بالینی اقدام نمایید.

سینا عبداللهی
سینا عبداللهی
۱۳۹۳/۰۹/۱۹

سلام من زنم رو دوست دارم اما زنم نسبت به من بی مهره و اصلا بهم توجه نمیکنه و حرف نمیزنه اخلاقش خیلی خشکه دلیل چیه؟

مدیر سایت
مدیر سایت
۱۳۹۳/۰۹/۱۹

برای ایجاد ارتباط عاطفی تلاش دو طرف لازم است. لطفا برای مشاوره خانواده به صورت حضوری اقدام کنید.